Spotkania i wykłady

Zapraszamy w poniedziałek 13.07.2026 o godz. 18.30 na spotkanie pod tytułem:

które poprowadzi Andrzej Wiro-Kiro.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Historyczne:

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zapraszamy w poniedziałek 08.06.2026 o godz. 18.30 na KLUB DYSKUSYJNY.

Panpsychizm – doktryna filozoficzna głosząca, że każda rzecz ma swój umysłowy czy wewnętrzno-psychiczny aspekt[1]. Niewielu z panpsychistów podpisałoby się pod tezą, iż wszystko obdarzone jest umysłem, łącznie z kijami i kamieniami, znacznie częściej powiadają oni, że rzeczom właściwe są różne stopnie wewnętrznych, subiektywnych, czy quasi-świadomościowych aspektów, w pewnych przypadkach podobnych do naszej świadomości. W pełni rozwiniętymi umysłami dysponowałyby jedynie obiekty o złożoności zbliżonej do złożoności człowieka. Jednak nie jest łatwo precyzyjnie określić, w jakim stopniu wszystkim rzeczom czasoprzestrzennym mają przysługiwać takie subiektywne, umysłowe aspekty. W większości przypadków stanowisko to jest głoszone przez tych, którzy kwestionują możliwość, aby to, co umysłowe, miałoby być powodowane czy budowane z czynników wyzbytych jakichkolwiek jakości umysłowych.”

Kosmopsychizm – czy to jest to samo? Polecam film poniżej.

Moderuje Adam Zalewski

Witajcie Przyjaciele,

Ze względu na czasowe ograniczenia techniczne, zapraszamy w poniedziałek 01.06.2026 o godz. 18.30 na KLUB DYSKUSYJNY.

Warto się spotykać i rozmawiać. Tworzymy przecież Naszą, wyjątkową Społeczność.

Czy możemy świętować Dzień Dziecka dla Dorosłych? Czy dziecięca Radość jest obecna w Nas?

Jak tę Radość odczuć w Pełni?

Dla członków wstęp wolny, od Gości mile widziana jest cegiełka 10 zł na cele statutowe. Kawa i herbata gratis (jak sobie zrobisz).

W poniedziałek 25.05.2026 o godz. 18.30 zapraszamy na dyskusję:

„Bruno Groning i inni uzdrowiciele. Wybrańcy Boga? Czarownicy? Władcy mocy? Oszuści?”

Podzielmy się swoimi poglądami, doświadczeniami, dowodami i wątpliwościami.

Moderuje Adam Zalewski.

Dla członków wstęp wolny, od Gości mile widziana jest cegiełka 10zł na cele statutowe.

Dla inspiracji polecam na Youtube np.

https://www.youtube.com/results?search_query=bruno+gr%C3%B6ning

ZAPRASZAMY