~

00-830 Warszawa, ul. Pańska 59 
tel. 601 560 053
rok zał. 1976

Biuro Towarzystwa czynne - patrz program


.
ZADANIA PTP
        Polskie Towarzystwo Psychotroniczne prowadzi działalność statutową i gospodarczą z zakresu psychotroniki. W zakres działalności statutowej wchodzą: wykłady o tematyce psychotronicznej uzupełniane przez wiedzę z zakresu medycyny konwencjonalnej oraz najnowsze osiągnięcia nauki przedstawiane przez profesorów oraz ekspertów. Prowadzona jest biblioteka z bogatym księgozbiorem (m.in. „białe kruki”) z zakresu parapsychologii. Organizowane są spotkania sekcji: bioenergoterapii, radiestezji, astrologii, doskonalenia umysłu, Ho`oponopono, Huny. Uczestnicy tych spotkań pogłębiają wiedzę zdobytą na specjalistycznych kursach, oraz mogą zapoznać się i przebadać naj­nowszy sprzęt psychotroniczny dostępny w sprzedaży lub wykonany przez siebie.  

         Prowadzone są kursy typu podstawowego i profesjonalnego w oparciu o najnowsze osiągnięcia tak własne jak i światowe z zakresu parapsychologii. 

          W zakres działalności gospodarczej (zgodnie z zezwoleniami) należy za­liczyć usługi z bioenergoterapii, radiestezji, feng shui, psychografologii, horoskopy i świecowanie uszu.  

 

Foto: Prezes Z. Telesińska z uczestnikami kursu

Prezes PTP Zofia Telesińska-Bratek 
z uczestnikami kursu BIOENERGOTERAPII