Anna Gornia

Aura wokół ludzi jest oscylacją czasoprzestrzeni wywołaną niezliczoną ilością procesów życiowych zachodzących w naszym organizmie, a interpretowaną przez mózg obserwatora jak promieniowanie elektromagnetyczne (światło). Jeśli posiada „niskie częstotliwości” będzie to związane z niskim funkcjonowaniem ciała, może być o „wysokiej częstotliwości” na co ma wpływ nasza wysoka świadomość, twórczość, dobre intencje, prawidłowe emocje.

W dobrze prosperujących ciałach aura będzie jasna i czysta. Wtedy można mieć pewność, że taka osoba jest dobra i duchowo zaawansowana a co więcej dowiemy się też, że jest skromna i nawet nie zdaje sobie z tego sprawy.

Czytając aurę mamy możliwość diagnozowania usterek w naszych organizmach jeszcze na długo przed pojawieniem się choroby, jej fizycznych objawów. Poprzez świadome kontrolowanie pozostając w zgodzie z naturą wzrastamy duchowo, a aura ukazuje kim naprawdę jesteśmy?

W chwili kiedy zrozumiemy własną naturę i kiedy nauczymy się „łączyć ze światem” nas otaczającym, w tym z królestwem roślin, zwierząt i minerałów ponownie zrozumiemy „Wielkie Misterium Harmonii”, które nas otacza i codziennie podaje nam rękę.

Kontakt: Anna Gornia 601-827-019 lub kontakt@psychotronicy.org

Zapraszamy do komentarzy
lub propozycji tematów na Grupie FB PTP

ZAPRASZAMY do PTP
(spotkania odbywają się w bieżącym reżimie sanitarnym – za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość)
Adres: ul. Ratuszowa to praskie centrum Warszawy. Ratuszowa 11 to ok. 300 metrów od stacji metra „Dworzec Wileński”
tu JAK DO NAS DOTRZEĆ i nasze DANE KONTAKTOWE

Print Friendly, PDF & Email