Anna Gornia

Aura wokół ludzi jest oscylacją czasoprzestrzeni wywołaną niezliczoną ilością procesów życiowych zachodzących w naszym organizmie, a interpretowaną przez mózg obserwatora jak promieniowanie elektromagnetyczne (światło). Jeśli posiada “niskie częstotliwości” będzie to związane z niskim funkcjonowaniem ciała, może być o “wysokiej częstotliwości” na co ma wpływ nasza wysoka świadomość, twórczość, dobre intencje, prawidłowe emocje.

W dobrze prosperujących ciałach aura będzie jasna i czysta. Wtedy można mieć pewność, że taka osoba jest dobra i duchowo zaawansowana a co więcej dowiemy się też, że jest skromna i nawet nie zdaje sobie z tego sprawy.

Czytając aurę mamy możliwość diagnozowania usterek w naszych organizmach jeszcze na długo przed pojawieniem się choroby, jej fizycznych objawów. Poprzez świadome kontrolowanie pozostając w zgodzie z naturą wzrastamy duchowo, a aura ukazuje kim naprawdę jesteśmy?

W chwili kiedy zrozumiemy własną naturę i kiedy nauczymy się “łączyć ze światem” nas otaczającym, w tym z królestwem roślin, zwierząt i minerałów ponownie zrozumiemy “Wielkie Misterium Harmonii”, które nas otacza i codziennie podaje nam rękę.

Kontakt: Anna Gornia 601-827-019 lub kontakt@psychotronicy.org

Zapraszamy do komentarzy
lub propozycji tematów na Grupie FB PTP

ZAPRASZAMY do PTP
ul. Ratuszowa to praskie centrum Warszawy. Ratuszowa 11 to ok. 300 metrów od stacji metra “Dworzec Wileński”
tu JAK DO NAS DOTRZEĆ i nasze DANE KONTAKTOWE

Print Friendly, PDF & Email