AQA

C Z A K R A M  U R Z E C Z A

Droga Czytelniczko, Drogi Czytelniku,
jeżeli czytacie ten tekst, to najprawdopodobniej zostaliście przez nas zaproszeni na spotkanie w miejscu szczególnym.

Przeanalizowanie karmicznej historii tego miejsca, dokonanie pomiarów, odpowiednia aranżacja aktywnych i pasywnych elementów tego miejsca zgodnie z zasadami naszej rodzimej geomancji/radiestezji, feng-shui, geo-metrii staroegipskiej, kosmobiologii/astrologii oraz mechaniki falowej i ontologii, doprowadziły do „gastrulacji” czakramu z geomantycznej krystaliki czaso-przestrzeni niezwykłego regionu Urzecza, zasilanej energetycznym nurtem Wisły i jej ekspresją Czakramu Wawelskiego, ożywiany faunistycznym rezerwatem przyrody.

W zaskakującym swoją dynamiką procesie okazało się, iż miejsce to musi mieć nazwę „AQA”.
Z pierwszych doświadczeń wynika, iż AQA-przestrzeń łatwo interaguje z wybraną/percepowaną Aurą czy Czakrą. Generalnie dało się już zaobserwować wiele ciekawych zjawisk.

Wierzymy, iż AQA wpływa na Ciało, Ducha, Umysł i Środowisko. W naszej ocenie pozytywnie, ale każda zmiana nie odbywa się w pustce, dokądś zmierza i przez to od czegoś zasiedziałego nas oddala. Jednakże zmiana jest konieczna, radykalna zmiana Globalnej Świadomości tego, jak dalece zrujnowane są Ziemia/Środowisko i Człowieczeństwo, jak mało czasu zostało do sytuacji bez odwrotu

Obecny czas to również okres „wymuszania” osobistej zmiany, rewidowania własnych poglądów, szukania nowego schronienia.

Między innymi z tego powodu serdecznie zapraszamy Was do pomiarów i percepcji wszelkiego typu.
Wasza obecność, Wasze pozytywne nastawienie, przez Was przeprowadzone medytacje/warsztaty/sesje i Wasze konstruktywne komentarze będą dla nas inspiracją do dalszych działań.

Tak więc, na zaproszonych Gości czekają nasze dwie główne adaptacje
„Mandala Afirmacji (MA)” i „Agora Możliwości (AM)”

W następnych dwóch zdaniach przedstawione są założenia i mechanizm AQA. Do ich zlinkowanego przeczytania/holistycznego zrozumienia (jeżeli jest taka wola) najlepiej zarezerwować sobie (by uniknąć frustracji) 108 minut. 

Mandalę Afirmacji, każdorazowo na nowo, ustanawiają Uczestnicy wnosząc swoje, tradycyjnie symbolizowane położeniem i zależnościami planet w chwili narodzin, urodzeniowe „planetarne” oscylacje i stany bio-psychologiczne. Usytuowani w kole Mandali o średnicy 6.28 metra, odpowiednio do konkretnej afirmacji, „wymuszają” poprzez badane przez nas obecnie mechanizmy i na zasadzie efektu motyla odpowiednią cymatykę geomantycznego krystalitu czaso-przestrzeniAgory Możliwości o wolumenie 62.8 m3.

Schemat działania:

  

Zarówno „Mandala Afirmacji” jak i „Agora Możliwości” nie są spektakularnymi konstrukcjami. Są to proste (lecz wdług wielu ścisłych regół ułożone) kompozycje kammiene stanowiące jedynie materialną/przestrzenną „osnowę” do wplecenia/podtrzymania duchowego/informacyjnego „wątku”. Na pewno nie ma tu przerostu formy nad treścią 

Dodatkowo życzymy udanej zabawy, poprawy nastroju i wzmocnienia sił witalnych !!!

A tu do obejrzenia panorama 360 stopni z perspektywy naszej Mandali.

Info 1:  Najczęściej zlinkowane są hasła z Wikipedii angielskojęzycznej. Niestety, podczas redagowania niniejszej strony, polskojęzyczne odpowiedniki nie istniały lub były bardzo skromnie zredagowane i rzadko zlinkowane z innymi informacjami/materiałami źródłowymi. A Wikipedia dla tego, iż oprócz innych zalet nie ma reklam i wyskakujących okienek.
Info 2:  Nie jesteśmy i na ten czas nie planujemy obecności na platformie Facebook.
Info 3:  Na treść linkowanych stron nie mamy wpływu i nie możemy brać jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich zawartość lub skutki ich odwiedzania. W czasie redagowania/linkowania niniejszej strony wyglądały na przyzwoite.
Info 4:  

Zapraszamy do komentarzy
lub propozycji tematów na Grupie FB PTP

ZAPRASZAMY do PTP
Adres: ul. Ratuszowa to praskie centrum Warszawy. Ratuszowa 11 to ok. 300 metrów od stacji metra „Dworzec Wileński”

POLECAMY KOMUNIKACJĘ MIEJSKĄ
bo skoro centrum (prawobrzeżne) Warszawy, to i
strefa płatnego parkowania w dni robocze do godz. 20:00
tu JAK DO NAS DOTRZEĆ KOMUNIKACJĄ (pod)MIEJSKĄ i

nasze DANE KONTAKTOWE

°

możesz ten wpis wydrukować, zapisać jako PDF lub podać dalej za pomocą wielu poniższych opcji:


Print Friendly, PDF & Email
Podaj dalej: