AQA

C Z A K R A M  U R Z E C Z A

Droga Czytelniczko, Drogi Czytelniku,
jeżeli czytacie ten tekst, to najprawdopodobniej zostaliście przez nas zaproszeni na spotkanie w miejscu szczególnym.

Przeanalizowanie karmicznej historii tego miejsca, dokonanie pomiarów, odpowiednia aranżacja aktywnych i pasywnych elementów tego miejsca zgodnie z zasadami naszej rodzimej geomancji/radiestezji, feng-shui, geo-metrii staroegipskiej, kosmobiologii/astrologii oraz mechaniki falowej i ontologii, doprowadziły do “gastrulacji” czakramu z geomantycznej krystaliki czaso-przestrzeni niezwykłego regionu Urzecza, zasilanej energetycznym nurtem Wisły i jej ekspresją Czakramu Wawelskiego, ożywiany faunistycznym rezerwatem przyrody.

W zaskakującym swoją dynamiką procesie okazało się, iż miejsce to musi mieć nazwę “AQA”.
Z pierwszych doświadczeń wynika, iż AQA-przestrzeń łatwo interaguje z wybraną/percepowaną Aurą czy Czakrą. Generalnie dało się już zaobserwować wiele ciekawych zjawisk.

Wierzymy, iż AQA wpływa na Ciało, Ducha, Umysł i Środowisko. W naszej ocenie pozytywnie, ale każda zmiana nie odbywa się w pustce, dokądś zmierza i przez to od czegoś zasiedziałego nas oddala. Jednakże zmiana jest konieczna, radykalna zmiana Globalnej Świadomości tego, jak dalece zrujnowane są Ziemia/Środowisko i Człowieczeństwo, jak mało czasu zostało do sytuacji bez odwrotu

Obecny czas to również okres “wymuszania” osobistej zmiany, rewidowania własnych poglądów, szukania nowego schronienia.

Między innymi z tego powodu serdecznie zapraszamy Was do pomiarów i percepcji wszelkiego typu.
Wasza obecność, Wasze pozytywne nastawienie, przez Was przeprowadzone medytacje/warsztaty/sesje i Wasze konstruktywne komentarze będą dla nas inspiracją do dalszych działań.

Tak więc, na zaproszonych Gości czekają nasze dwie główne adaptacje
“Mandala Afirmacji (MA)” i “Agora Możliwości (AM)”

W następnych dwóch zdaniach przedstawione są założenia i mechanizm AQA. Do ich zlinkowanego przeczytania/holistycznego zrozumienia (jeżeli jest taka wola) najlepiej zarezerwować sobie (by uniknąć frustracji) 108 minut. 

Mandalę Afirmacji, każdorazowo na nowo, ustanawiają Uczestnicy wnosząc swoje, tradycyjnie symbolizowane położeniem i zależnościami planet w chwili narodzin, urodzeniowe “planetarne” oscylacje i stany bio-psychologiczne. Usytuowani w kole Mandali o średnicy 6.28 metra, odpowiednio do konkretnej afirmacji, “wymuszają” poprzez badane przez nas obecnie mechanizmy i na zasadzie efektu motyla odpowiednią cymatykę geomantycznego krystalitu czaso-przestrzeniAgory Możliwości o wolumenie 62.8 m3.

Schemat działania:

  

Zarówno “Mandala Afirmacji” jak i “Agora Możliwości” nie są spektakularnymi konstrukcjami. Są to proste (lecz wdług wielu ścisłych regół ułożone) kompozycje kammiene stanowiące jedynie materialną/przestrzenną “osnowę” do wplecenia/podtrzymania duchowego/informacyjnego “wątku”. Na pewno nie ma tu przerostu formy nad treścią 

Dodatkowo życzymy udanej zabawy, poprawy nastroju i wzmocnienia sił witalnych !!!

A tu do obejrzenia panorama 360 stopni z perspektywy naszej Mandali.

Info 1:  Najczęściej zlinkowane są hasła z Wikipedii angielskojęzycznej. Niestety, podczas redagowania niniejszej strony, polskojęzyczne odpowiedniki nie istniały lub były bardzo skromnie zredagowane i rzadko zlinkowane z innymi informacjami/materiałami źródłowymi. A Wikipedia dla tego, iż oprócz innych zalet nie ma reklam i wyskakujących okienek.
Info 2:  Nie jesteśmy i na ten czas nie planujemy obecności na platformie Facebook.
Info 3:  Na treść linkowanych stron nie mamy wpływu i nie możemy brać jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich zawartość lub skutki ich odwiedzania. W czasie redagowania/linkowania niniejszej strony wyglądały na przyzwoite.
Info 4:  

Zapraszamy do komentarzy
lub propozycji tematów na Grupie FB PTP

ZAPRASZAMY do PTP
ul. Ratuszowa to praskie centrum Warszawy. Ratuszowa 11 to ok. 300 metrów od stacji metra “Dworzec Wileński”
tu JAK DO NAS DOTRZEĆ i nasze DANE KONTAKTOWE


Print Friendly, PDF & Email