Astrologia dla Autodydaktów

Astrologia jest dziedziną poznawczą wymagającą ciągłego samokształcenia poprzez praktykę interpretacji kosmogramów, czyli już z założenia osoba zajmująca się astrologią jest pokornym “autodydatem” 🙂

Kurs ma na celu przeprowadzenie początkujących przez najtrudniejszą fazę poznania logiki, symboliki, interpretacji oraz posługiwania się narzędziami do generowania “Mandali Życia”, czyli układu astronomicznego w aspekcie astrologicznym danego zdarzenia; obejmuje dwa spotkania, po których można już w zacząć rozwijać swoją fascynację astrologią poprzez swobodne studiowanie niezliczonej ilości publikacji omawiających najdrobniejsze nawet aspekty tej wspaniałej dziedziny.

Dobry kurs astrologii i po nim nawet krótka “przygoda” z nią, pozwalają inaczej spoglądać na nas samych, na inne istoty i zdarzenia przytrafiające się tymże. Po takim kursie uwalniamy się od oceniania, a przechodzimy do rozumienia, co w decydujący sposób relaksuje nasze życie emocjonalne i tym samym naszych bliźnich, a wiemy, że emocje to energie, hormony, zdrowie.

Kurs opracował i prowadzi Grzegorz Komorowski. Po tym kursie, dla zainteresowanych codzienną praktyką astrologa i wymianą doświadczeń z profesjonalistami zapraszamy na kursy prowadzone przez Margot Graham w Polskim Towarzystwie Psychotronicznym.

Koszt kursu (dwa 6-8 godzinne spotkania) to 450 PLN od osoby.
Informacje i zapisy pod numerem 797 529 802

W naszych rozważaniach dlaczego kosmobiologia (astrologia) odkrywa pewne zależności, uwzględniamy również obserwacje i założenia jak w poniższych videach 🙂

.

Zapraszamy do komentarzy
lub propozycji tematów na Grupie FB PTP

ZAPRASZAMY do PTP
ul. Ratuszowa to praskie centrum Warszawy. Ratuszowa 11 to ok. 300 metrów od stacji metra “Dworzec Wileński”
tu JAK DO NAS DOTRZEĆ i nasze DANE KONTAKTOWE

Print Friendly, PDF & Email