Astrologia dla Autodydaktów

Astrologia jest dziedziną poznawczą wymagającą ciągłego samokształcenia poprzez praktykę interpretacji kosmogramów, czyli już z założenia osoba zajmująca się astrologią jest pokornym „autodydatem” 🙂

Kurs ma na celu przeprowadzenie początkujących przez najtrudniejszą fazę poznania logiki, symboliki, interpretacji oraz posługiwania się narzędziami do generowania „Mandali Życia”, czyli układu astronomicznego w aspekcie astrologicznym danego zdarzenia; obejmuje dwa spotkania, po których można już w zacząć rozwijać swoją fascynację astrologią poprzez swobodne studiowanie niezliczonej ilości publikacji omawiających najdrobniejsze nawet aspekty tej wspaniałej dziedziny.

Dobry kurs astrologii i po nim nawet krótka „przygoda” z nią, pozwalają inaczej spoglądać na nas samych, na inne istoty i zdarzenia przytrafiające się tymże. Po takim kursie uwalniamy się od oceniania, a przechodzimy do rozumienia, co w decydujący sposób relaksuje nasze życie emocjonalne i tym samym naszych bliźnich, a wiemy, że emocje to energie, hormony, zdrowie.

Kurs opracował i prowadzi Grzegorz Komorowski. Po tym kursie, dla zainteresowanych codzienną praktyką astrologa i wymianą doświadczeń z profesjonalistami zapraszamy na kursy prowadzone przez Margot Graham w Polskim Towarzystwie Psychotronicznym.

Koszt kursu (dwa 6-8 godzinne spotkania) to 450 PLN od osoby.
Informacje i zapisy pod numerem 797 529 802

W naszych rozważaniach dlaczego kosmobiologia (astrologia) odkrywa pewne zależności, uwzględniamy również obserwacje i założenia jak w poniższych videach 🙂

.

Zapraszamy do komentarzy
lub propozycji tematów na Grupie FB PTP

ZAPRASZAMY do PTP
Adres: ul. Ratuszowa to praskie centrum Warszawy. Ratuszowa 11 to ok. 300 metrów od stacji metra „Dworzec Wileński”

POLECAMY KOMUNIKACJĘ MIEJSKĄ
bo skoro centrum (prawobrzeżne) Warszawy, to i
strefa płatnego parkowania w dni robocze do godz. 20:00
tu JAK DO NAS DOTRZEĆ KOMUNIKACJĄ (pod)MIEJSKĄ i

nasze DANE KONTAKTOWE

°

możesz ten wpis wydrukować, zapisać jako PDF lub podać dalej za pomocą wielu poniższych opcji:
Print Friendly, PDF & Email
Podaj dalej: