(archiwalne) Refleksologia – warsztaty

(archiwalny wpis spotkania z 26 października 2021)

Zapraszamy do udziału w bardzo przydatnych i do tego prowadzonych przez szczerze rekomendowaną przez PTP refleksolożkę, posiadającą ogromne doświadczenie, a przede wszystkim, rozumienie istoty Refleksologii i wynikające z tego własne metody. Refleksologia cieszy się coraz większym zainteresowaniem medycyny akademickiej, gdyż jej efekt regeneracyjny systemu powięzi, „udrożnienia” interstitium już doczekały się uznania. Poniżej zaproszenie:

Witam serdecznie 🙂

Zapraszam na warsztaty Refleksologii nóg a właściwie stóp chociaż sięgniemy troszkę wyżej 🙂

Jestem Refleksologiem z ponad 12 letnim stażem i tyleż letnią praktyką. Uwielbiam Refleksologię i myślę że Ona 🙂 też mnie troszkę lubi ;).

Organizator warsztatów to Polskie Towarzystwo Psychotroniczne i Ja 🙂 Katarzyna Olta – Reflexana 🙂

Celem warsztatu, zgodnie z celami Polskiego Towarzystwa Psychotronicznego jest podnoszenie sprawności psychofizycznej osób, poprzez tworzenie możliwości udziału w różnego rodzaju warsztatach upowszechniających wiedzę, w tym wypadku z zakresu Refleksologii.

Zabieg Refleksologii polepsza bioenergię, ukrwienie narządów całego ciała i wpływa na polepszenie sił witalnych organizmu, redukuje wpływ stresu na organizm. Lepszy przepływ krwi i bioenergii, ułatwia przenoszenie substancji budulcowych, tlenu, hormonów, enzymów i przeciwciał odpornościowych oraz produktów rozkładu do narządów wydalniczych. Lepsze ukrwienie i stymulacja bioenergetyczna, redukuje stres, skraca czas powrotu do zdrowia i eliminuje zakłócenia organizmu, przez co poprawia-wspiera leczenie wielu chorób.

Zabiegi Refleksologii można wykonywać bez względu na wiek, tj. od pierwszego dnia życia do 100 lat albo i dłużej – czego wszystkim życzymy :), w zdrowiu i radości z Refleksologią 🙂

Na warsztatach 🙂 poznamy jak wykonywać pełen zabieg refleksologiczny; Bonus 🙂 – pokażę jak pracować samodzielnie na własnych nogach;). Uczestnicy otrzymają materiały do dalszej samodzielnej pracy.
Dla kogo warsztaty są przeznaczone? Dla każdej osoby która chce wesprzeć siebie, swoich najbliższych lub zacząć pracować jako Refleksolog zawodowo lub poszerzyć/odnowić swoją wiedzę w zakresie. Zaznaczę tu, że praca z dziećmi daje niesamowite efekty.

Na warsztat proszę zabrać spory ręcznik oraz krem lub balsam, małą poduszkę, kocyk.

Oferujemy środki dezynfekcji oraz inne środki bezpieczeństwa pracy w reżymie sanitarnym.

Wydajemy certyfikaty udziału w warsztatach, w tym udział w szkoleniu z zakresu podstaw . Naszym celem jest propagowanie rzetelnej wiedzy. Sposób wykorzystania jej, jest Państwa sprawą.


Miejsce – siedziba PTP; Koszt – 330 PLN; Ilość miejsc – minimum 2,max 4 osoby, musi być parzyście.

Warsztaty będą odbywać się we wtorek, czwartek, od 17 do 21/22 Jeden warsztat – wystarczy żeby poznać podstawy.

Konieczne wcześniejsze zapisy i przedpłata (po uzgodnieniu) na konto Stowarzyszenia 110zł. Start od 26.10.2021

Refleksolog nie diagnozuje. Refleksolog swoje spostrzeżenia może jedynie delikatnie zasugerować, proponując konsultację medyczną. Każda dolegliwość winna być skonsultowane z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej.

Pozdrawiam i zapraszam 🙂
RefleXsana – Katarzyna Olta 😉

Zapraszamy do komentarzy
lub propozycji tematów na Grupie FB PTP

ZAPRASZAMY do PTP
(spotkania odbywają się w bieżącym reżimie sanitarnym – za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość)
Adres: ul. Ratuszowa to praskie centrum Warszawy. Ratuszowa 11 to ok. 300 metrów od stacji metra „Dworzec Wileński”
tu JAK DO NAS DOTRZEĆ i nasze DANE KONTAKTOWE

Print Friendly, PDF & Email