17 sierpnia: Środowe spotkania z Refleksologią

Konieczne uprzednie rezerwacje pod nr: 798 762 832

Wyjątkowe okazje poznania niedocenianej, lecz medycznie uzasadnionej, terapii. Refleksologia, jak rzadko która z alternatywnych metod terapii, „zaginęła” przez swój często przesadnie eksponowany model „ezoteryczny”.
Zapraszamy do doświadczenia prawdy o Refleksologii.

Żródło

Refleksologii zapewne trzeba spróbować. Trudno jest opisać to, co czuje Pacjent w trakcie zabiegu. A i sam zabieg, mimo że według jednej techniki i tych samych podstaw, będzie wyglądał inaczej. W ramach propagowania Refleksologii i w celu wzbudzenia potrzeby doskonalenia w zakresie,
W każdą środę począwszy od 11.05.2022 roku godz.18.30 (do ok 21) w siedzibie Polskiego Towarzystwa Psychotronicznego (Warszawa, ul. Ratuszowa 11) można będzie poćwiczyć wykonywanie zabiegu na sobie a być może i na drugiej osobie. Spotkania będą cykliczne. Myślę że 4-6 wystarczy do „opanowania rąk” w więcej niż podstawowym zakresie.
Raz w tygodniu będę umieszczała podstawy do tego co będziemy ćwiczyć. Ze względu na ograniczoną ilość osób proszę o zgłaszanie się chętnych poprzez Messenger (FB) lub telefonicznie pod numerem 798762832. Ilość miejsc ograniczona. Inwestycja w siebie 100,00 PLN spotkanie.
Pierwsze spotkanie będzie obejmowało rozgrzewkę i zabieg podstawowy.
Zapraszam (link do kontaktu z Autorką spotkań)

(wpis bez ingerencji w treść i formę przez redakcję portalu)

Zapraszamy do komentarzy
lub propozycji tematów na Grupie FB PTP

ZAPRASZAMY do PTP
(spotkania odbywają się w bieżącym reżimie sanitarnym – za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość)
Adres: ul. Ratuszowa to praskie centrum Warszawy. Ratuszowa 11 to ok. 300 metrów od stacji metra „Dworzec Wileński”
tu JAK DO NAS DOTRZEĆ i nasze DANE KONTAKTOWE

Print Friendly, PDF & Email