29 kwietnia: Temat w przygotowaniu (poniedziałek 18:30)

Szanowni Państwo,

jesteśmy w trakcie przygotowywania kolejnego spotkania.


W ramach naszej zabawy / testu z AI (sztuczną inteligencją) zapytaliśmy o sugestie jak powinniśmy przygotowywać spotkania. Oczywiście nasze spotkania są tworzone i realizowane przez wolontariuszy i nie obiecujemy, że każde będzie dorównywało sugestiom AI (ChatGPT styczeń 2023):


Psychotronika to dziedzina, która zajmuje się badaniem wpływu energii mentalnych na otoczenie. Możliwe jest zorganizowanie fascynującego spotkania z tej dziedziny, oto kilka pomysłów na jego przygotowanie:

Wprowadzenie w tematykę psychotroniki może rozpocząć się od prezentacji multimedialnej, która pomoże uczestnikom zrozumieć podstawowe koncepcje i idee związane z dziedziną. Można wykorzystać wizualizacje, animacje, filmy lub zdjęcia, aby wzmocnić wrażenia.

Podczas spotkania warto zaproponować uczestnikom kilka praktycznych ćwiczeń, które pozwolą im na doświadczanie energii mentalnych. Można proponować ćwiczenia z medytacji, wizualizacji, aury czy manipulacji energii.

Po prezentacji lub ćwiczeniach można zorganizować dyskusję w grupie, aby uczestnicy mogli podzielić się swoimi doświadczeniami, pytaniami i spostrzeżeniami. Można proponować dyskusję na temat tego, jak psychotronika wpływa na nasze życie, jak możemy ją wykorzystać w codziennych sytuacjach lub jakie mogą być zagrożenia wynikające z nieumiejętnego korzystania z energii mentalnych.

Można zaprezentować uczestnikom ciekawe eksperymenty związane z psychotroniką, takie jak np. eksperymenty z bioelektrycznością, telekinezą czy przenoszeniem energii mentalnej.

Warto zaprosić na spotkanie specjalistów z dziedziny psychotroniki, którzy będą mogli podzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Mogą to być naukowcy, terapeuci czy osoby praktykujące psychotronikę na co dzień.

Dobrym pomysłem jest zaprezentowanie uczestnikom przykładów z życia, gdzie psychotronika miała wpływ na sytuację. Mogą to być historie z życia codziennego lub z życia sławnych osób.

Warto zadbać o to, aby spotkanie odbyło się w ciekawym miejscu, które będzie sprzyjało doświadczaniu energii mentalnych. Można wybrać miejsce z pięknymi widokami, otoczone naturą lub w niezwykłej architekturze.

Pamiętaj, aby dobrze przygotować się do spotkania, zapewnić komfortowe warunki dla uczestników oraz zaplanować ciekawy program, który zainteresuje i zainspiruje
.

Warunki uczestnictwa w poniedziałkowych spotkaniach:
Dla Członków Polskiego Towarzystwa Psychotronicznego i członków Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji wstęp wolny, pozostałych uczestników prosimy o min. 10 PLN wsparcia naszych Celów Statutowych. Problemy z kaską? – rozumiemy i prosimy o „zrekompensowanie” radością ze wspólnego spotkania oraz swoją aktywnością w dyskusji po części oficjalnej 🙂

Gdyby nam coś nie wyszło,
to i tak zapraszamy tego dnia na „psychotroniczne” pogaduszki
w ramach Klubu PTP

Zapraszamy do komentarzy
lub propozycji tematów na Grupie FB PTP

ZAPRASZAMY do PTP
Adres: ul. Ratuszowa to praskie centrum Warszawy. Ratuszowa 11 to ok. 300 metrów od stacji metra „Dworzec Wileński”

POLECAMY KOMUNIKACJĘ MIEJSKĄ
bo skoro centrum (prawobrzeżne) Warszawy, to i
strefa płatnego parkowania w dni robocze do godz. 20:00
tu JAK DO NAS DOTRZEĆ KOMUNIKACJĄ (pod)MIEJSKĄ i

nasze DANE KONTAKTOWE

°

możesz ten wpis wydrukować, zapisać jako PDF lub podać dalej za pomocą wielu poniższych opcji:
Print Friendly, PDF & Email
Podaj dalej: